• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nicki Minaj “ja merr nga duart” Bebe Rexhës, shikoni si reagon ajo (VIDEO)

Mendohej se ishin shoqe por Nicki Minaj “vjedh” Bebe Rexhën, ja reagimi i këngëtares shqiptare…Reperja amerikane dhe këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha kanë së bashku 2 këngë, njëra në bashkëpunim me David Guetta dhe Afrojack, e cila titullohet “Hey mama”, ndërsa e dyta është një bashkëpunim mes dy këngëtareve dhe titullohet “No Broken Hearts”. Por duket se diçka ndodhi mes tyre, Nicki Minaj i “vjedh” bashkëpuntorin e radhës së Bebe Rexhës, Lil Wayne. Ishte e para Bebe, ajo e cila ka lajmëruar një bashkëpunim mes Bebes dhe reperit të njohur Lil Wayne, i cili do te titullohet “Dance With Somebody”,shkruan intv.al. Së fundmi duket se Lil është në bashkëpunim mes Drake dhe reperes Nicki Minaj por kjo gjë mbase nuk i erdhi mirë Bletës dhe ditën që postoi videoklipin Nicki, ajo hodhi një foto bashkë me reperin Lil dhe nuk ka dashur ta komentojë por ka lenë çdo gjë në heshtje. Gjithsesi heshtja tregon se nuk i ka pëlqyer aspak ky veprimi i Nickit që e publikoi videokipin para Bebes. Herës tjetër tregohu më e shkathët Bebe./intv.al