• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nick dhe Priyanka zgjedhin vendin më të bukur në botë për muajin e mjaltit

Në fillim të dhjetorit të 2018-s, Nick Jonas dhe Priyanka Chopra kurorëzuan dashurinë e tyre. Gati një muaj pas ceremonisë martesore ata janë nisur për muaj mjalti. Çifti i njohur kanë zgjedhur që këto ditë t’i kalojnë në vendin më të bukur në botë, në ishujt Karaibe. “E! News” ka raportuar se Nick ka planifikuar gjithçka, për të surprizuar bashkëshorten e tij, duke përfshirë edhe vendin. Një burim ka treguar se Priyanka nuk ja kishte aspak idenë se ku ishin duke shkuar deri sa ata mbërritën në përrallën e Karaibeve. Kush nuk do ta donte një partner të tillë si Nick? /revistawho.com

CLOSE
CLOSE