• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ngjashmëri e ‘frikshme’, akorja e njohur turke publikon foto me motrën dhe të gjithë u befasuan

Aktorja turke Hazal Filiz Küçükköse është e njohur në Turqi për shumë role të ndryshme, ndersa për shqiptarët është bërë e njohur nga seriali turk ‘Dashuri e pafund’. Mesa duket, Hazal paska një motër binjake, por nuk publikon shpesh foto me të. Motra e saj quhet Deniz dhe nuk ka lidhje me kinematografinë. Ajo publikon më shumë foto me Hazal në ‘Instagram’, pavarësisht se ka një numër ndjekësish më të vogël.?revistawho.com