• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nga një vajzë simpatike në një grua shumë seksi, shikoni ndryshimin drastik të këngëtares shqiptare

Të gjithë e mbajmë mend këngëtaren Yllka Kuqi në daljet e saj të para për zërin e saj potent dhe në karakter.


Por nga fotot që këngëtarja publikon në rrjetet sociale, shfaqet komplet e ndryshuar dhe shumë larg imazhit të vajzës së thjeshtë që parësor kishte vokalin dhe performancën.


Tashmë krahas këtyre detajeve, Yllka vjen e kuruar në detaje dhe me një pamje glamur. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE