• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nga këngëtare në koordinatore në Këshillin e Qarkut Tiranë, kjo është puna e re e…

Olta Boka prej 7 muajsh ka filluar punë si koordinatore në Këshillin e Qarkut Tiranë. Njoftimin e ka dhënë vetë këngëtarja në një postim në Instagram ku shkruan se kjo është një eksperiencë e re dhe e paprovuar për të. “Të jesh e talentuar është fat! Meritë është të punosh përtej talentit! Prej gati 7 muajsh përjetoj një eksperiencë të re, të paprovuar më parë! Të zgjimit të hershëm, me një motiv, qëllim dhe dëshirë për të bërë më të mirën çdo ditë”, -shkruan Olta. Ne i urojmë suksese në punën e re!/revistawho.com