• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nëse mendoni se kjo femër është 20 vjeçe gaboheni, ja mosha e saj e vërtetë

Kjo ndoshta është gjyshja më seksi në botë. Jacira është një grua 57-vjeçare, nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e 3 nipërve, e cila është bërë hit në internet për shkak të formës së saj fizike.

gjyshja1-2

Jacira është instruktore në një palestër, ndërsa ka hapur edhe një faqe në Instagram, ku tregon fizikun e saj.

Historia e saj me palestrën nisi 13 vite më parë kur bëri aksident pasi u rrëzua me motor duke pësuar dëmtime në këmbën e saj.

gjyshja4

Disa inde të saj kishin humbur ndjeshmërinë, ndërsa mjekët i thanë që të mos bënte asnjë lloj sporti. Por, ushtrimet në palestër bënë që ajo të përmirësohej dhe të ndihej më mirë. Që prej atij momenti, thotë 57-vjeçarja, ra në dashuri me gjimnastikën/ Jeta Osh Qef/

gjyshja2-2