close
Breaking NewsLajme

Nënë e bijë, Fjolla dhe Alayah urojnë Vitin e Ri (FOTO)

screenshot_39

Ndër VIP-at e shumtë shqiptarë që uruan Vitin e Ri ishte edhe Fjolla Morina e cila i uroi fansat e saj nëpërmjet Instagramit. Para disa minutave ajo postoi një foto teksa mban Alayah-n në krahë dhe një tjetër ku shfaqet këmba e vockël e Alayah-s dhe ku shkruhet “Gëzuar Vitin e Ri 2017”.

15823662_755318954623777_7087205497710404250_n
15823717_755318981290441_5027904876649152973_n
Tags : fjolla morina
loading...