• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nëna kyç fëmijën 2 vjeç në lavatriçe sepse nuk e duronte dot të qarën e tij

Nëna e cila e kyçi të birin në lavatriçe për t’i shpëtuar të qarës së tij i është dhënë kujdestari e pjesshme. Gjyqtarja Josephine Willis, e lejoi nënën mizore të kishte kujdestari të pjesshme dhe të kalonte më të birin festat dhe pushimet. Ajo tha se sjellja e nënës ishte e ekzagjeruar dhe e patolerueshme por ajo ishte nënë vetë dhe i mendonte këto gjëra përpara se të jepte vendimin përfundimtar. Nëna ishte e divorcuar nga babai i djalit të saj dhe ishin në një luftë kujdestarie në gjykatën e Cairns, në Queenslandin verior.