• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nëna fotografon vajzën para vdekjes, por do të habiteni nga ajo që shihet pas saj

Një nënë e pikëlluar ka fotografuar vajzën e saj pak para se ajo të ndërronte jetë nga kanceri në mëlçi. Por pasi e ka parë me vëmendjen foton ajo ka parë se një imazh që përngjan me një engjëll është shfaqur mbi krye të vajzës 19­vjeçare. Sararh Danbyry nga Gjermania, thotë se është e sigurt që ai ka qenë një engjëll që i ka marrë vajzën pasi ka ndërruar jetë. Fotoja pas publikimit online është parë dhe shpërndarë mijëra herë duke ngjallur kureshtje dhe dyshime./Panorama

3a82514b00000578-3948956-image-a-38_1479463330803