• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nëna e Silva Gunbardhit feston ditëlindjen, dedikimi i këngëtares: Ti ke luftuar bashkë me mua

Një urim shumë i ndjerë ai i Silva Gunbardhit për nënën e saj, e cila feston sot ditëlindjen. Ajo ka postuar një foto shumë të veçantë në Instagram, ku duket mamaja e Silvës me nipin dhe këngëtarja nuk ka hezituar të shkruajë fjalët më të bukura për një qënie aq fisnike e të palodhur si nëna./revistawho.com

15822237_10208148831341826_1912405393_n15801508_10208148831301825_1255423565_n