close
Breaking NewsLajme

Nëna e re vdes nga kura në shtëpi, 34-vjeçarja përdorte kokainë e verë për të shëruar veshin

c_2_articolo_3042071_upiimagepp

Një nënë e re angleze vuante prej kohësh nga një sëmundje në vesh, që shkakton një bezdi të vazhdueshme në dëgjim dhe dhimbje. Kështu për 14 vite me radhë ajo ka përdorur një kurë të bërë në shtëpi, gjysëm shisheje verë përzier me 4 gramë kokainë. Në fund kjo ka rezultuar vdekjeprurëse. I shoqi deklaroi se e gjeti duke vdekur një mëngjes, ndërsa ajo ndërroi jetë rrugës për në spital. Ai tha se e dinte çfarë përdorte e shoqja për veshin, por nuk mendonte se ajo masë mund t’i kishte shkaktuar probleme.

Tags : nenavdes
loading...