• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nën shoqërinë e kujt ishte mbrëmë Adrian Gaxha?!

Përveç aktiviteteve muzikore, Adrian Gaxha gjen kohë edhe të qetësohet. Këngëtari ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram ku shfaqet i shtrirë në praninë e qenit të tij. Adriani njihet si adhurues i madh i kafshëve dhe shpesh ai poston foto të qenit të tij në Instagram. Kujtojmë se kënga e fundit nga këngëtari është kënga “My girl” e cila ka arritur 3 milion klikime në Youtube dhe është pritur shumë mirë nga fansat duke qënë edhe një nga hitet e verës që lamë pas.

15085722_733721300116876_3610303027397431297_n