• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Në Ukrainë edhe me Linda Halimin, kjo është dora profesioniste që i shkëlqen artistet tona në Eurovizon

Teksa emrat e këngëtarëve përfaqësues të Shqipërisë në “Festivalin Europian” ndryshojnë vit pas viti, ajo mbetet aty, e pandryshueshme edhe e gatshme të zbukurojë këdo që do të ngjitet në atë skenë. Lili Ismaili, emrin e së cilës duhet ta keni dëgjuar në spektakle të rëndësishme televizive shqiptare, është gjithashtu dora dhe mendja që na bën të krenohemi me punën e saj në të gjithë botën. Kurrë s’kemi dëgjuar kritika për Lilin, por vetëm lavdërime ndërsa ka grimuar e krehur personazhet tanë më famozë ndër vite. Edhe sivjet ajo ndodhet në Ukrainë për të grimuar e krehur Linda Halimin, e cila duhet thënë se është shfaqur në formën e saj më të mirë, falë edhe ndihmës së “make-up” artistes./ revistawho.com

CLOSE
CLOSE