close
Breaking NewsLajme

Në shtrat me Pamela Anderson…

1476287291_p

Fiziku i saj është një nga më të famshmit në botë dhe trupi i saj, edhe pse pranë të 50-ve, nuk duket se po i humbet vlerat.

Ish ylli i “Baywatch”, tashmë në moshën 49-vjeçare, ka treguar edhe njëherë format e saj, ndërsa pozon me të brendshme për një revistë spanjolle.

Ajo ka realizuar një sërë pozash provokative, disa prej të cilave me artistin shumë të ri se ajo, Christian Rosa, ku mund të evidentohen ato që kanë bërë në shtrat.

1476287307_pam 1476287316_pa
Tags : fotoPamela Anderson
loading...