• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndryshimi në ‘look’ i Miriam Canit do t’ju surprizojë, shikoni si duket

Së fundmi kemi parë shumë ndryshime në ‘look’ te personazhet e njohur të ekranit. Trendi që i ka prekur pothuajse të gjithë ka qenë shkurtimi i flokëve deri në gjatësinë e shpatullave ose pak më tepër. Miriam Cani është një nga këngëtaret që së fundmi e ka provuar këtë model të ri flokësh. Pak javë më parë ajo i preu flokët deri pranë shpatullave, por mesa duket nuk ndaloi me aq.

Rezultate imazhesh për mioriam cani pret floket

Pak minuta më parë ajo ka publikuar foton nga ndryshimi i fundit në ‘look’. Flokët i ka prerë përsëri dhe ka qëndruar tek ngjyra bionde që i shkon aq shumë. Si ju duket pamja e re e bukuroshes Miriam?

CLOSE
CLOSE