• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndryshimi i papritur i Eneda Tarifës, bëhet bionde (Fotot në brendësi)

Eneda Tarifa ka vendosur të bëjë një ndryshim në look-un e saj. Këngëtarja është bërë bionde dhe ka prerë flokët shkurt. Eneda i ka ndryshuar shumë herë flokët por duhet thënë se ky look i shkon shumë. 

15129900_10207771347544967_721796984_n

15139637_10207771347424964_1040363010_n