• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndahet Nicki Minaj nga i dashuri, zbulohet arsyeja

Në fillim të këtij muaji Nicki Minaj konfirmoi se ajo dhe Meek Mill u ndanë pas më shumë se 1 vit lidhje. Ditën e hënë, një burim i ri për “TMZ” raporton se ylli i popit 34-vjeçar ka braktisur reperin 29-vjeçar pas një zënke në ditëlindjen e Minaj në muajin dhjetor.

“Ajo u nevrikos me atë pasi ai ishte duke u argëtuar me miqtë dhe nuk po i kushtonte vëmendje”, ka thënë burimi për “TMZ””. Pas këtij sherri, Meek raportohet te jetë larguar pa praninë e këngëtares dhe duket se ky ishte dhe fundi i marrëdhënies së tyre.