• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndahen Drake dhe Rihanna, ja me kë është lidhur reperi

Drake edhe Rihanna i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe reperi thuhet se ka nisur një lidhje të re.
E! Online raporton se këngëtari kanadez dhe këngëtarja nga Barbadosi nuk duan të jenë më në lidhje, përkundër dashurisë që kanë për njëri-tjetrin. Bukuroshja në foto është vajza me të cilën Drake ka nisur një marrëdhënie.

image