NATA E PARË E FESTIVALIT / Emocione për Ledina Çelon, ja kush e relakson këngëtaren


Nata e parë e ‘Festivalit të Këngës’ në RTSH riktheu në skenë si prezantuese këngëtaren bukuroshe, Ledina Çelo. Diva e skenave i la të gjithë gojëhapur me fizikun e saj tejet seksi, edhe pse ajo është nënë e dy fëmijëve. Pas festivalit duket se Ledina ka përjetuar emocione të forta dhe është pikërisht vogëlushja e saj që ia ka hequr të gjithë ngarkesën. “Ja kush ma hoqi gjithë ngarkesën emocionale pas festivalit”- shkruan Ledina në një foto ku është me të voglën e saj.

15590011_750221821800157_3725844984270469400_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password