• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Multimilioneri vret barbarisht 25-vjeçaren që e paguante 10 mijë paund, e mbyt me spango

Për Georgina Symond, shoqëruese e njerëzve të pasur, fundi ishte tepër i hidhur dhe i ka ardhur pikërisht nga personi që ajo kishte 3 vite e lidhur. 54-vjeçari, Peter Morgan, një baba i martuar me dy fëmijë nga Llanellen, pranë Abergavenny, South Wales, shoqërohej prej 3 vitesh me Georgina-n, të cilën në fund e vrau me spango dhe trupin e hodhi para Porsche-t të tij të shtrenjtë. “Vrasja e Georgina Symonds është paramenduar dhe planifikuar mirë nga Peter Morgan. Pas vrasjes së saj, ai e ka fshehur trupin. 25-vjeçarja kishte qenë në një marrëdhënie me të për rreth 3 vite, Morgan është një biznesmen shumë i fuqishëm dhe ka shumë prona, ai i bëri paratë me anë të bujqësisë”, është thënë në Gjykatë nga prokurori William Hughe, transmeton JetaOshQejf. Bukuroshja Georgina paguhej diku tek 7 mijë deri në 10 mijë paund në muaj duke punuar si shoqëruesja e tij personale. Morgan u lidh shumë me 25-vjeçaren dhe filloi t’i blinte asaj dhurata shumë të shtrenjta dhe të shpenzonte me të shumë para derisa erdhi një moment që nuk duroi dot që ta shikonte me klientë të tjerë, ndaj dhe e mori që të jetonte në një pronë që ai vetë zotëronte. Por Morgan e ka mohuar vrasjen, ndërsa gjyqi pritet që të zgjasë rreth 3 javë.

bionde3-3 bionde2-3 biodne8 bionde1-3 biodne5-1