Moti, temperaturat gjatë javës ja kur rifillojnë reshjet e shiut


Mot i kthjellët dhe temperatura të larta kështu paraqitet kjo e hënë. Temperaturat dhe do të variojnë nga 13-26 gradë celcius. Por temperaturat pritet të ulen gjatë ditës së nesërme ( e martë) dhe reshjet e shiut do të jenë prezente në gjithë territorin e vendit nga e mërkura deri të dielën.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password