close
Breaking NewsJetëLajme

Moti, temperaturat gjatë javës ja kur rifillojnë reshjet e shiut

moti_1472882753-9161023-550×302

Mot i kthjellët dhe temperatura të larta kështu paraqitet kjo e hënë. Temperaturat dhe do të variojnë nga 13-26 gradë celcius. Por temperaturat pritet të ulen gjatë ditës së nesërme ( e martë) dhe reshjet e shiut do të jenë prezente në gjithë territorin e vendit nga e mërkura deri të dielën.

loading...