Moti, shikoni sa do të rriten temperaturat në fundjavë


Kjo javë ka qenë karakterizuar nga vranësira të shumta dhe është shoqëruar edhe me ulje temperaturash. Dita e djeshme ( e mërkurë) ka shënuar temperaturat më të ulta 8-18 gradë celcius. Por duke filluar nga sot e deri në fundjavë temperaturat do të rriten duke shkuar në 28 gradë celcius.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password