Moti rikthehen temperaturat e ngrohta vetëm për…


E çuditshme por e vërtetë rikthehen temperaturat e ngrohta, por vetëm për dy ditë. Sinoptikanët parashikojnë rritje të temperaturave për ditën e sotme ( e premte) dhe për nesër. Sot temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 26 gradë celcius, ndërsa të shtunën termometri do të shënojë 29 gradë.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password