close
Breaking NewsJetëLajme

Moti/ Kur do të përfundojnë reshjet e shiut?!

moti_1472882753-9161023

Ashtu siç ishte parashikuar kjo javë ka qenë me shumë reshje të dendura shiu. Por ato duket se do të marrin fund ditën e sotme ( rreth mesditës) për tu rikthyer përsëri të dielën dhe gjatë fillimit të javës së ardhshme. Sipas sinoptikanëve këto ditë do të kemi edhe ulje të temperaturave duke variuar nga 9-18 gradë celcius. Ndërsa në fundjavë ato pritet të ngrihen përsëri duke shkruar në 27 gradë celcius.

loading...