close
Breaking NewsJetë

Moti, ja kur rifillojnë shirat

parashikimi-i-motit-p-euml-r-sot-nes-euml-r-dhe-pasnes-euml-r_hd-780×439

Kjo javë është karakterizuar nga reshje të dendura shiu. Ato kanë qenë prezente në gjithë territorin e vendit dhe duket se do të rikthehen përsëri të dielën. Sinoptikanët parashikojnë se gjithë java në vijim do të jetë me vranësira.

loading...