• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Morena Taraku së shpejti me këngë të re në bashkëpunim me Aida Doçi (FOTOT)

Morena Taraku dhe Aida Doçi kanë bashkëpunuar për realizimin e një kënge të re e cila është përfunduar dhe vajzat tanimë po xhirojnë videoklipin. Nga fotot e publikuara nga Aida në Instagram duket se kënga është ritmike. Videoklipi po xhirohet në Prizren dhe ajo që bie në sy është veshja e këngëtareve me fustane të kuqe. 

15192773_732620680226938_546915750426619242_n

15094390_732620803560259_5182609067101140671_n

15193564_732620926893580_7424454705070838795_n

15178954_732620890226917_7537318849550118433_n

rztrzrtzt