• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Morena Taraku publikon foton prekëse të së ëmës

Ditën e sotme e ëma e Morena Tarakut ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta kujtojë me një foto prekëse. Foto shfaq gjysmën e fytyrës së këngëtares dhe gjysmën e fytyrës së mamit të saj. “Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Mam”, -ka shkruar ajo në foton në fjalë.

Mamaja e këngëtares është ndarë nga jeta prej vitesh, por Morena e kujton gjithmonë me postime apo dedikime kushtuar asaj./revistawho.com