close
Breaking NewsLajme

Morena Taraku pa makeup, ja si duket këngëtarja në mëngjes

16464745_366722077032165_1329864429101121536_n

Ndodh rrallë që këngëtaret të marrin guximin të postojnë foto pa makeup. Megjithatë Morena Taraku ka guxuar duke postuar një foto pa makeup dhe duket e sapo zgjuar nga gjumi.”Sa ditë e bukur pa makeup”, -shkruan Morena në foton e postuar në Snapchat. Shihet qartë që në fytyrën e këngëtares nuk ka asnjë pikë grim. Vlen të theksohet se Morena duket shumë e bukur edhe me mungesën e makeup-it./revistawho.com

Tags : mengjesmorena tarakupa grimpa makeup
loading...