close
Breaking NewsLajme

Monica Bellucci si Madonna, fotoja në ankand

monica_bellucci

Një Madonë me vello në kokë dhe një fëmijë në krahë. Fotoja, do të dukej shumë bukur në një galeri me piktura të viteve gjashtëqind. Por protagonistja nuk i përket të kaluarës. Bëhet fjalë për Monika Bellucci. Aktorja e shkëlqyer, 52 vjeç, ish gruaja e Vincent Cassel , pranoi të fotografohej nga fotografi iranian Ali Mahdavi në këtë pamje “të shenjtë” për një qëllim bamirës, në një ankand që u mbajt në 21 nëntor. Fotoja u realizua për edicionin e 21 të ankandit Les Sapins des Créateurs, një shoqatë franceze që mbledh çdo vit talente nga bota e modës, e dizajnit dhe arkitekturës për bamirësi. Fotoja që Monica Bellucci, e cila së shpejti do të vijë në sallat e kinemasë me “On The Milky road”, postoi në Instagram mblodhi në pak minuta miliona like. Shpresohet që të njëjtin sukses ta regjistrojë edhe me ofertat e ofruara në ankand. Fondet janë të destinuara për “Avec Fund Cancer Research”. Ali Mahdavi është i famshmëm për fotot e tij shpesh provokative dhe për të fotografuar yje si Naomi Watts dhe Marilyn Manson./Atsh

Tags : MadonnaMonica Belluci
loading...