• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Momenti i shumëpritur erdhi, zbulohet kur vjen Tolgahan Sayisman në Shqipëri

Tolgahan Sayisman është një nga aktorët turk më të dashur për publikun shqiptar. Me role të shumta ai arriti të rrëmbejë zemrat e shumë fansave në vendin tonë. Pas martesës me modelen shqiptare Almeda Abazi, shumë prej tyre filluan të mendonin se kur do të vinte dita që Tolgahan të vizitonte Shqipërinë. Por më në fund Tolgahan ka treguar për revistën “Ennmagazinn”, se ardhja në Shqipëri është më e afërt nga sa e mendonit. Ai do të jetë i pranishëm në natën finale të spektaklit “Dancing With The Stars” për të qenë anëtar i jurisë.

“Tolgahan Saisman do të jetë mysafir për gruan e tij. Tolgahan, i cili u deklarua “si dhëndri ideal” në qytetin e lindjes së Almedës, tha se do të merrte pjesë në edicionin përfundimtar, në një natë speciale. Ai tha se ka marrë shumë oferta për show dhe spektakle të tjera”, shkruhet në revistën turke. /revistawho.com

 

 

CLOSE
CLOSE