• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mohoi lidhjen, por kapet ‘mat’ për të disatën herë Majk dhe e dashura modele

Prej kohesh po qarkullon nëpër portale lajmi se Majk është në një marrëdhënie më modelen Melita Nushi.

I pyetur në një intervistë së fundmi, ai është acaruar nga pyetja duke thënë ‘s’ka ç’iu duhet me jetën time personale’. Megjithatë lajmet për çiftin e ri të showbizit shqiptar vetëm shtohen. Ata janë fotografuar duke bërë pazar së bashku dhe janë gjetur foto të të dyve në shtëpinë e Majk, ndërsa foto e fundit i tregon teksa nisen së bashku për një udhëtim nga aeroporti i Prishtinës.

Kujtojmë që Majku sapo është bërë baba nga një lidhje që ka pasur me Majlinda Zekën, por prej kohësh nuk janë bashkë. /revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE