close
Breaking NewsLajme

Modelja shqiptare pushton mediat greke: ‘Tërmet’ në Mikonos

9fa413e64b7e38c763e16d32a99147bc

Një udhëtim i saj me të dashurin në një nga ishujt më të bukur grekë, ka bërë që mediat e vendit fqinj të shkruajnë për të dhe format e saj. Bëhet fjalë për modelen shqiptare, Kristin Prengaj. “Tërmet në Mikonos. Modelja nga Shqipëria trondit ‘ishullin e erërave”-shkruan një nga gazetat më të njohura greke ‘athensmagazine.gr’. Prengaj po shijon prej kohësh një histori dashurie, duke shëtitur dhe shumë vende të botës.

 

Tags : Kristin Prengajmedia greke
loading...