• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Modelja shqiptare nënë për herë të parë, zbulon emrin e veçantë të djalit

Modelja shqiptare Amina Shena është bërë sot nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë nga marrëdhënia disavjeçare me reperin Lazy.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë modelja nëpërmjet një postimi të bërë para pak minutash në ‘Instagram’. Në këtë postim ajo zbulon edhe emrin e veçantë të vogëlushit, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Jetnis dhe emrin e dyte Junior.
“Bota ime Jetnis Junior Dollapi. Ndjenja më e bukur në botë”,- shkruan Amina krahas fotos e cila ka marrë një numër të madh komentesh urimi./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE