close
Breaking NewsLajme

Modelja e njohur shqiptare poston video ‘ujë e sapun’ me vajzën

screenshot_27

Modelja shqiptare, e cila prej vitesh jeton në SHBA ku edhe ka krijuar familjen e saj dhe është nënë e një vajze të vogël, ka postuar foto dhe video në Insta Story me të bijën. Modelja Emina Cunmulaj shfaqet pa makjazh dhe e sapo zgjuar nga gjumi. Ajo ndodhet në shtrat teksa i lexon librin e preferuar vajzës së saj, Ella.

15823205_755814147907591_2051132007035282767_n

 

 

 

Tags : emina cunmulaj
loading...