• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Modelja e njohur i dërgon kartolina me foton e saj nudo miqve për Krishtlindje (FOTO)

Ajo njihet për fotot sexy që poston në rrjetet sociale, por modelja 25 vjeçare e kaloi cakun këtë Krishtlindje kur i dërgoi miqve të saj kartolina me fotot e saj nudo për Krishtlindje. Bëhet fjalë për Emily Ratajkowski e cila postoi kartolinat me fotot e saj nudo në Snapchat. Modelja ka bërë gjithsej pesë kartolina dhe ja ka dërguar familjes dhe miqve. “Kartolinat janë më shumë se thjesht një urim, dhurata është brenda atyre.”-tha modelja.

3ba36f6b00000578-0-image-m-17_1482749933825

emilyratajkowskihires3