Modelja e famshme shprehet se është gati të lindë fëmijën e tretë të Kim Kardashian…


Kim Kardashian dhe modelja Chrissy Teigen janë mikesha të ngushta. Madje Chrissy mund t’i bëjë Kim-it një nder. Ajo është shprehur se mund ta mbajë në bark fëmijën e tretë të Kim Kardashian. Kim rrezikon jetën nëse lind fëmijën e tretë. Ajo ka dy fëmijë me bashkëshortin Kanye West. Chrissy ka një vajzë Luna me këngëtarin John Legend.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password