• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Modelet e Victoria’s Secret përdorin këtë maskë me flori 24 karat përpara shfaqjes

Modelet e Victoria’s Secret ndodhen aktualisht në Paris duke u bërë gati për natën më të rëndësishme të jetës së tyre, Victoria’s Secret fashion Show e cila do të mbahet mbrëmjen e sotme në Paris. Por këtë vit, ëngjëjt janë trajtuar më me përkujdesje duke përdorur një maskë në fytyrë me flori 24 karat. Modelet kanë postuar fotot me maskën prej floriri në profilet e tyre në Instagram. Kjo maskë kushton 300$ dhe modelet nuk po e përdorin thjesht sepse ngjan bukur por sepse një maskë e tillë ndihmon elasticitetin e lëkurës dhe nuk lejon krijimin e rrudhave. 

900

Sara Sampaio

900-1

Elsa Hosk

900-2

Nibar Madar