• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Mirë ua bëra dhe do t’jua bëj prapë!”, autori i kërcënon familjen ish-të dashurës parukiere

Pasi ka pranuar se e vrau ai parukieren, Etleva Ndoka, autori Alfred Nikolli nuk është mjaftuar me kaq. Ai ka kërcënuar edhe familjarët e saj. Në një përballje me ta në korridoret e drejtorisë së Policisë së Lezhës, autori Alfred Nikolli ka kërcënuar familjarët e Etleva Ndojit se nuk është penduar për atë që ka bërë. “Mirë jua bëra dhe do t’jua bëj prapë!”, ka thënë ai, raporton “News 24”. Ky reagim i autorit ka bërë që Policia e Lezhës të marrë masa duke mbajtur në izolim. “News24” ka zbuluar edhe se çfarë 31-vjeçari, Alfred Nikolli ka deklaruar gjatë marrjes në pyetje policia e Lezhës. Sipas bluve autori ka qenë ka qenë tepër konfuz dhe ka ndryshuar disa herë dëshminë. Ai ka pranuar se kishte një lidhje intime me 28-vjeçaren Etleva Ndoj, nënë e një fëmije, të cilën e vrau duke e ekzekutuar me plumb në kokë brenda parukerisë, të cilë thotë se ia bleu vetë. “Unë ja bëra parukerinë dhe ajo nuk mund të me braktiste, ndaj dhe e vrava”.

alfred-nikolli