close
Breaking NewsLajme

Miliarderi ofron 180 milionë dollarë për atë që martohet me vajzën e tij e cila ka një problem

cecil-01-780×439

Cecil Chao, një miliarder kinez ofron shumën marramendëse prej 180 milion dollarë për atë që do martohet me vajzën e tij. Por Gigi Chao, vajza e miliarderit ka një problem sipas babait të saj. Ai nuk pranon që ajo është lesbike. I ati pretendon t’i ndryshojë asaj orientimin seksual. Hong-Kongu nuk i njeh martesat e të njëjtit seks dhe deri në vitin 1991 homoseksualiteti konsiderohej krim.

Tags : MILIARDER
loading...