• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Miley Cyrus, puthje pasionante me të fejuarin natën e ndërrimit të viteve (FOTO)

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kaluan një natë romantike mbrëmë në një ambient me xixa, ashtu siç këngëtares i pëlqen. Por ajo që u komentua shumë në mediat e huaja ditën e sotme është puthja pasionante mes çiftit. Miley dhe Liam shfaqen duke u puthur përpara një tende ku lexon “Gëzuar Vitin e Ri”. Pas një periudhe të vështirë, aktorja duket shumë e lumtur në krahët e Liam. Ata kishin ftuar gjithashtu familjet e tyre./revistawho.com

15822825_10154985133287147_7067775915160758221_n