close
Breaking NewsLajme

Miley Cyrus merr një dhuratë të veçantë nga i dashuri për ditëlindje

miley-cyrus-new-bun-hair

Miley Cyrus mbushi ditën e djeshme 24 vjeç. I dashuri i saj Liam Hemsworth i bëri një surprizë këngëtares në mëngjes duke i sjellë një buqetë me lule, disa tullumbaca dhe një dhuratë. Aktori postoi në Instagram një foto të Miley-t dhe shkruajti: “Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im i vogël i preferuar.” Miley më pas postoi një foto të dhuratës e cila ishte një unazë floriri me gurë shumëngjyrësh. Ajo shkruajti: “Shikoni këtë ylber. Ti gjithmonë di si t’i bësh gishtat e mi të vegjël të shkëlqejnë.” Duke qënë se Miley është edhe pjesë e Fondacionit Hipi, Liam kishte menduar edhe për paketimin të zbukurar me ngjyra. 

screenshot_9
15170915_10154851037192147_6416667646798512726_n
15192808_10154851037222147_4821817174103270270_n
Tags : miley cyrus
loading...