• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mihrije Braha, së shpejti me këngë të re…

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram. Mihrije shkruan se së shpejti do të publikohet videoklipi dhe kënga e saj e re. “Kënga më e re…së shpejti edhe me videoklip… Unë Mihrije Braha feat Buca, Tukulukat dhe Beni Baksi…Regjisor si gjithmonë Blerdi Malushi…shumë flm edhe Kreshnik Avdiu, Avni Selimi dhe Bini Ferizaj e ty Naim Abazi të kam zemër, pa ty për mua jeta s’ka kuptim…MB” -ka shkruar këngëtarja teksa shfaqet në video duke kërcyer nën ritmet e muzikës.