• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Michael Buble ndërton një dhomë speciale për djalin e tij më kancer

Para pak ditësh vogëlushi i tij 3-vjeçar Noah u diagnostikua me kancer në mëlçi dhe ky lajm ka troditur themelet e familjes së tij. Menjëherë Michael dhe bashkëshortja e tij Lusiana Lopilato janë zhvendosur në Burbury të kanadasë ku vogelushit po i jepen trajtimet më të mira.

Një burim për “The Mirror” bën të ditur se Michael po ndërton një rezidencë luksoze për familjen e tij por më e rëndësishmja, ai po krijon një dhomë të madhe e të veçantë që përmbush çdo nevojë të mundshme për djalin të tij të sëmurë. Kjo rezidencë do të jetë rreth 27’000 metër katrorë dhe po ndërtohet në spitalet dhe shkollat më të afërta.