• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Mezi ndan qiranë me të dashurin, bën dhe gjoksin me klering”, plas mes Aurela Hoxhës dhe Roza Latit

Një deklaratë e Roza Latit për “da’Sara” do t’i habiste të gjithë për shkak të sulmeve të saj ndaj Aurela Hoxhës. Kjo e fundit zgjodhi të heshte, por sot publikoi një fotografi nga pushimet luksoze ku theksoi se shkoi me të dashurin e saj. Të gjithë kanë qenë në mbështetje të Aurelës, duke thumbuar shpesh Rozën. Njëri nga komentet ishte pikërisht nga faqja zyrtare e dyqanit të Aurelës. “Sigurisht, disa me zor të madh ndajnë qiranë me të dashurin, kjo shkon me pushime! Madje edhe parakolpin e bëjnë me klering”. Nuk dihet nëse ka qenë vetë Aurela apo ndonjë mik i saj. Roza u shpreh disa ditë më parë se Aurela nuk ishte reale as në pamje, as në karakter. “Kush jam unë? Aurela Hoxha që të më çojë i dashuri në Maldive”- vazhdonte Roza më tej.