• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mesazhi i Fiori Dardhës: Të gjithë mund të bëhen “ISH” por kurrë fëmija yt!

“Të gjithë një ditë mund të bëhen ISH! Ish-burri, ish-gruaja, ish-shoku, ish-mikja, ish-kolegu… Ama, kurrë nuk do të ketë një ISH-BIRI, sepse ai është fëmija yt përgjithmonë”! Ky është dedikimi special që bëri mbrëmë vonë moderatorja e programit investigativ “BOOM” në “Ora News” Fiori Dardha. Dihet se ajo ka një familje të lumtur por ja që edhe nënave e grave të lumtura u ndodh papritur të emocionohen e të thonë fjalë prekëse. Kështu prezantuesja i bëri djalit të saj këtë dedikim dashurie krahas një fotoje që tregon se si i kalojnë mbrëmjet ata të dy, Fiori dhe Abeli./ revistawho.com

15941677_1564301346920334_1221472381_n