• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Merret në mbrojtje 20-vjeçarja që xhiroi Shukri Xhelilin, policia e ruan 24 orë

20-­vjeçarja, A.A, e cila filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili duke i  kërkuar favor seksual për një vendim pune është marrë në mbrojtje nga Policia. Vajza ka denoncuar në Polici sulmet ndaj saj që po bëhen kryesisht në rrjetet sociale, bëjnë të ditur burime për “Panorama”. Pas kallëzimit të 20­-vjeçares, uniformat blu kanë marrë në mbrojtje vajzën dhe pjesëtarët e familjes së saj duke vendosur policë në banesë.

shukrixhelilishkarkohet-696x696

CLOSE
CLOSE