• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Melek’ pushime luksoze në jaht, shfaq linjat e saj me bikini

 

Aktorja e njohur turke Bensu Soral po kalon momente shumë të bukura me të fejuarin e saj, Hakan Bash. Bashkë me çiftin e njohur është edhe futbollisti i Gallatasarayt, Semih Kaya dhe bashkëshortja e tij,

Yasemin. Jahti në të cilin kanë vendosurtë pushojnë është ndër më të veçantët dhe të shtrenjtët në Turqi, pasi vetëm një natë në të kushton 2500 euro. Pushimet e tyre mendohet se do zgjasin disa ditë, ndaj edhe paparacët nuk kanë nguruar të shkrepin disa foto me momentet më romantike./revistawho.com

CLOSE
CLOSE