• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Melek’ i habit të gjithë me ndryshimin e papritur

Aktorja e njohur Bensu Soral, ka bërë një pauzë të gjatë profesionale. Ajo, për gati një vit, ka refuzuar çdo projekt që i është ofruar.

Por, së fundmi, duket se filmi “Organize Isler” e ka bindur atë që t’i rikthehet punës. Jo vetëm kaq, por për shkak të rolit, Bensu ka ndryshuar edhe pamjen. Ndryshe nga si e kemi parë më herët, tashmë Bensu do të vijë në një film të mbushur me aksion dhe duhet të themi që jo vetëm roli i saj i ri, por edhe pamja e re i ka bërë fansat të ndihen shumë entuziastë për rikthimin e saj në kinematografi./ tring.al

CLOSE
CLOSE