Melania Trump nuk do të jetojë në Shtëpinë e Bardhë, ja cila është arsyeja


Melania dhe djali i saj Barron Trump nuk do të shkojnë në Shtëpinë e Bardhë më 20 janar. Raportohet se ata do të vijojnë të qëndrojnë në “Trump Tower” derisa 10-vjeçari të përfundojë vitin shkollor. Melania do të udhëtojë drejt Uashington D.C. sa herë të jetë e nevojshme dhe pritet që Donald Trump të shpenzojë shumë kohë në shtëpinë e tij në Manhattan, transmeton Shqip. Ish-modelja ka deklaruar se i biri ka kaluar një kohë të vështirë gjatë fushatës së të atit dhe për këtë arsye ka vendosur që të mos lëvizë derisa Barron të përfundojë vitin shkollor.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password