• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Meghan Markle shfaqet për herë të parë në 2019-ën, fotot e saj bëjnë xhiron e rrjetit

Meghan Markle u shfaq për herë të parë për këtë vit dhe e gjithë bota i ka sytë tek ajo. E veshur me një fustan ngjyrë lejla, një pallto të kuqe dhe këpucë në të njëjtën ngjyrë, dukesha u shfaq krah bashkëshortit të saj në eventin e parë për 2019-ën.

Royal visit to Birkenhead

Royal visit to Birkenhead

Këtë herë, çifti mbretëror takuan disa përfaqësues të organizatave lokale në Birkenhead, që ndihmojnë grupet në mbështetje të femrave dhe të rinjve në Britani. Sipas mediave, ky është vetëm fillimi i një jave shumë të lodhshme për Meghan dhe Harry.

Royal visit to Birkenhead

Ata do të kenë një sërë takimesh gjatë ditëve në vijim, ku vëmendjen pritet ta marrë sërish dukesha e cila është në pritjen e ëmbël të fëmijës së parë. Meghan pritet të bëhet nënë gjatë pranverës së këtij viti./revistawho.com

CLOSE
CLOSE